Mieszkanie na sprzedaż 35,75 m²

Szczecin, Centrum

Symbol oferty: EMN-MS-1013
Cena
509 000
cena za m2
14 237,76 zł/m²
Powierzchnia
35,75 m²
Piętro
4p

Szczegóły oferty

Symbol oferty EMN-MS-1013
Powierzchnia 35,75 m²
Powierzchnia użytkowa 35,75 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,00 m²
Liczba pokoi 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana wielka płyta
Opłaty w czynszu administracja, Części wspólne, ogrzewanie, sprzątanie, Winda, woda ciepła, wywóz nieczystości, zaliczka na fundusz remontowy
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 7
Piwnica 3,00 m²
Stan lokalu wysoki standard
Mies. czynsz admin. 520 PLN
Okna PCV
Balkon jest
Rok budowy 1980
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie centrum miasta
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Liczba wind 1
Piętro 4p
Manager  
Magda Wasilewska

609 504 006

Opis

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum Szczecina – tuż obok pływalni SDS

Jeżeli szukasz lokalu wykończonego w bardzo wysokim standardzie, z bezpośrednim dostępem do wszelkich obiektów użyteczności publicznej, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 35,75 m², położone w centrum miasta. Usytuowane jest ono na 4. piętrze siedmiopiętrowego bloku z windą.

Kluczowe atuty nieruchomości:

  • Wysoki standard – w 2025 r. mieszkanie przeszło generalny remont obejmujący m.in.: zerwanie podłóg i wyrównanie ich za pomocą wylewki betonowej, wyrównanie ścian, wymianę instalacji elektrycznej (nowa skrzynka bezpiecznikowa) i hydraulicznej, usunięcie instalacji gazowej, wymianę grzejników, wymianę drzwi wejściowych,