Lista ofert

129 000 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kamień Pomorski (gw), Grębowo
Kamień Pomorski (gw), Grębowo
Powierzchnia: 2 322,00 m2
Cena/m2: 55,56 zł
EMN-GS-996

Notatnik
1 200 000 zł
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Szczecin, Dąbie
Szczecin, Dąbie
Powierzchnia: 400,00 m2
Cena/m2: 3 000,00 zł
Pokoje: 12 pokoi
EMN-DS-995

Notatnik
14 300 zł
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum
Szczecin, Centrum
Powierzchnia: 160,00 m2
Cena/m2: 89,38 zł
EMN-LW-993

Notatnik
3 100 zł
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum
Szczecin, Centrum
Powierzchnia: 42,00 m2
Cena/m2: 73,81 zł
EMN-LW-958

Notatnik
313 000 zł
działka na sprzedaż - Nowe Warpno (gw), Brzózki
Nowe Warpno (gw), Brzózki
Powierzchnia: 3 800,00 m2
Cena/m2: 82,37 zł
EMN-GS-947

Notatnik
749 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Rewal (gw), Pobierowo
Rewal (gw), Pobierowo
Powierzchnia: 53,00 m2
Cena/m2: 14 132,08 zł
Pokoje: 2 pokoje
EMN-MS-933

Notatnik
199 000 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kamień Pomorski
Kamień Pomorski
Powierzchnia: 2 322,00 m2
Cena/m2: 85,70 zł
EMN-GS-921

Notatnik
169 000 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Szczecin, Skolwin
Szczecin, Skolwin
Powierzchnia: 821,00 m2
Cena/m2: 205,85 zł
EMN-GS-903

Notatnik

rozumiem